Noteikumi un nosacījumi

Galvenā informācija

Šie noteikumi reglamentē PRO-DISCS.COM vietnes izmantošanu. Apmeklējot PRO-DISCS.COM vietni, Jūs akceptējat un piekrītat šo „Noteikumu un Nosacījumu” saturam. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt „Noteikumus un Nosacījumus”, un Jūsu pienākums ir pārbaudīt pirms pasūtīšanas. Šie noteikumi neietekmē Jūsu likumā noteiktās tiesības.Pakalpojuma noteikumi

Veicot pasūtījumu, izmantojot mūsu vietni PRO-DISCS.COM, Jūs piedāvājat nopirkt produktu saskaņā ar šiem „Noteikumiem un Nosacījumiem”. Visi pasūtījumi ir atkarīgi no pieejamības un pasūtījuma cenas apstiprināšanas.


Nosūtīšanas laiks var atšķirties atkarībā no pieejamības, un jebkuras garantijas vai paziņojumi par piegādes laikiem ir atkarīgi no kavējumiem, kas var rasties sūtījumu piegādātāju kavējumu vai nepārvaramas varas dēļ, par kuriem mēs nebūsim atbildīgi. Lūdzu, skatiet mūsu Piegādes informācijas lapu, lai iegūtu papildinformāciju.


Lai noslēgtu līgumu ar PRO-DISCS.COM, jums jābūt vecākam par 8 gadiem. PRO-DISCS.COM patur tiesības noraidīt jebkuru Jūsu iesniegto pieprasījumu. Ja pasūtījums tiks pieņemts, mēs Jūs informēsim ar e-pastu (vai caur sistēmu). Veicot pasūtījumu, Jūs apņematies, ka visa mums sniegtā informācija ir patiesa un precīza, ka esat pilnvarots kredītkartes vai debetkartes, Paypal konta vai bankas konta lietotājs, kuru izmantojāt pasūtījumam, un ka kontā ir pietiekami daudz līdzekļu, lai segtu preču izmaksas.

 

 

Līgums

Veicot pasūtījumu, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, kas apstiprina Jūsu pasūtījuma saņemšanu. Šis e-pasts būs tikai apstiprinājums, un tas nenozīmē Jūsu pasūtījuma pieņemšanu. PRO-DISCS.COM patur tiesības pieņemt vai noraidīt šo piedāvājumu pirms pasūtījuma apstrādes. Līgums starp mums par preču iegādi netiks izveidots, kamēr mēs nebūsim apstiprinājuši Jūsu maksājumu, cenas būs pārbaudītas un pasūtījums būs apstrādāts un nosūtīts. Tiks nosūtīts otrs e-pasts, kas apstiprinās šo vienošanos.
Cenas un pieejamība

Lai gan mēs cenšamies nodrošināt, ka visa šajā vietnē redzamā informācija, apraksti un cenas ir precīzi, var tomēr rasties kļūdas. Ja mēs atklājam kļūdu jebkuru Jūsu pasūtīto preču cenā, mēs par to pēc iespējas ātrāk informēsim Jūs un dosim iespēju vēlreiz apstiprināt pasūtījumu par pareizo cenu vai atcelt to. Ja mums neizdodas ar Jums sazināties, mēs uzskatīsim pasūtījumu par atceltu. Ja atcelsiet un esat jau samaksājis par precēm, Jūs saņemsiet pilnu kompensāciju. Vajadzības gadījumā cenas ietver PVN.


Vietne var saturēt drukas kļūdas vai citas kļūdas vai neprecizitātes, un tā var nebūt pilnīga vai aktuāla. Tāpēc mēs paturam tiesības labot visas kļūdas, neprecizitātes vai nepilnības saturā, un jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt vai atjaunināt informāciju. Mēs paturam tiesības atteikties izpildīt jebkurus pasūtījumus, kurus Jūs varat veikt, pamatojoties uz informāciju vietnē, kurā var būt kļūdas vai neprecizitātes, ieskaitot, bez izņēmumiem, kļūdas, neprecizitātes vai novecojušu informāciju par cenām, piegādi, maksāšanas noteikumiem vai atgriešanas politiku.
Pieejamība / Paredzamais piegādes laiks / Atcelšana

Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu visu reklamēto produktu pieejamību, un cenšamies visus produktus nosūtīt norādītajā laikā. Ja rodas kavēšanās, mēs par to informēsim pa e-pastu, un produkts tiks nosūtīts, tiklīdz tas būs pieejams. Ja esat pasūtījis vairākas preces, tās var tikt piegādātas atsevišķi. PRO-DISCS.COM nav atbildīgs par jebkuru pasūtīto produktu piegādes kavēšanos. Mēs darīsim visu iespējamo, lai visi pasūtījumi tiktu izsūtīti pēc iespējas ātrāk un sasniegtu galamērķi noteiktajā laikā. Jums ir tiesības jebkurā laikā atcelt kavētos pasūtījumus, vienkārši sazinieties ar mums.


Noklikšķiniet šeit, lai skatītu pilnu informāciju par mūsu piegādes informāciju.
Maksājumi

PRO-DISCS.COM piedāvā ļoti vienkāršu un saprotamu norēķinu procesu. Noklikšķiniet šeit, lai skatītu pilnu informāciju par pieejamajiem maksājuma veidiem.


Lai veiktu maksājumu izpildi, SIA EDZ nepieciešamos nodot personas datus pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS.
Tiesību akti

PRO-DISCS.COM noteikumus un nosacījumus regulē un interpretē saskaņā ar Latvijas likumiem. Strīdi, kas rodas saistībā ar šiem Noteikumiem, ir Latvijas administratīvo tiesu ekskluzīvā jurisdikcijā.
Atsauksmes un komentāri

Mēs ekomendējam atstāt atsauksmes, komentārus un jautājumus par produktiem mūsu vietnē. Mēs regulāri uzraugām šo saturu un paturam tiesības to jebkurā laikā noņemt, noraidīt vai rediģēt. Iesniedzot informāciju mūsu vietnei kā atsauksmi, produkta jautājumu vai klienta komentāru, Jūs apzināties, ka Jūsu iesniegtais saturs nav aizsargāts ar autortiesībām un Jūs atļaujat tā publicēšanu PRO-DISCS.COM vietnē.Atbildība

Mēs neuzņemamies atbildību par nejaušiem vai radītiem zaudējumiem vai izdevumiem. Tas ietver, bet neaprobežojas ar zaudējumiem īpašumam, zaudētiem ienākumiem, peļņu, ekonomiskiem vai komerciāliem zaudējumiem un trešo personu prasībām.


Mēs darīsim visu iespējamo, lai visi pasūtījumi tiktu nosūtīti pēc iespējas ātrāk. Mēs neesam atbildīgi pret Jums par jebkuru kavēšanos ar pasūtīto produktu piegādi. Jums ir tiesības atcelt kavētu pasūtījumu jebkurā brīdī un saņem atmaksu pirms preces nosūtīšanas.


Šī atruna neietekmē Jūsu likumā noteiktās tiesības.
PRO-DISCS.COM vietni pārvalda uzņēmums SIA EDZ.
Uzņēmuma reģistrācijas dati un bankas konta informācija:


Uzņēmuma nosaukums: SIA EDZ


E-pasts: emils.discmania@gmail.com


PVN / reģistrācijas Nr. LV40203499942


Juridiskā adrese: Zvirbuļu iela 17-14, Cēsis, Cēsu pilsēta, Cēsu novads, LV-4101


Banka: SWEDBANK AS


SWIFT kods: HABALV22


Bankas konta Nr. (IBAN): LV28HABA0551055284760