Privātuma politika


Vēlamies uzsvērt, ka Jūsu privātums mums ir ārkārtīgi svarīgs. PRO-DISCS.COM ievēro sekojošus pamatprincipus:

  • Mēs nekad nelūdzam Jums privātu informāciju, ja vien tā mums patiešām nav nepieciešama, lai izpildītu Jūsu pasūtījumus un sniegtu Jums pakalpojumus.
  • Mēs nevienam neizpaužam Jūsu privāto informāciju, izņemot gadījumus, lai ievērotu valsts likumus, izstrādātu mūsu produktus un pakalpojumus vai aizsargātu mūsu tiesības.
  • Mēs neglabājam privāto informāciju savos serveros, ja vien tas nav vajadzīgs mūsu veikala darbības nepārtraukšanas nodrošināšanai.

Zemāk ir mūsu konfidencialitātes politika, kurā iekļauti šie mērķi:

Ja jums ir jautājumi par personas datu dzēšanu vai labošanu, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pastu emils.discmania@gmail.com

PRO-DISCS.COM un ar to saistītie uzņēmumi pārvalda vairākas vietnes. PRO-DISCS.COM politika ir vērsta uz to, lai ievērotu Jūsu privātumu attiecībā uz jebkuru informāciju, ko mēs varam savākt, darbojoties mūsu vietnēs.

Vietnes apmeklētāji

Kā vairums interneta lapu operatoru, arī PRO-DISCS.COM apkopo tādu personu neidentificējošu informāciju, kādu tīmekļa pārlūkprogrammas un serveri parasti dara pieejamu, piemēram, pārlūkprogrammas veidu, valodas izvēli, atsauces vietni un katra apmeklētāja pieprasījuma datumu un laiku. PRO-DISCS.COM mērķis, apkopojot personu neidentificējošu informāciju, ir labāk izprast, kā PRO-DISCS.COM apmeklētāji izmanto tās vietni. Laiku pa laikam PRO-DISCS.COM var apkopot informāciju, kas neidentificē personu, piemēram, publicējot pārskatu par savas vietnes izmantošanas tendencēm.

 PRO-DISCS.COM arī apkopo potenciāli personu identificējošu informāciju, piemēram, interneta protokola (IP) adreses interneta veikala apmeklētājiem un lietotājiem, kuri atstāj komentārus. PRO-DISCS.COM atklāj apmeklētāju un komentētāju IP adreses tikai tādās pat situācijās, kādās tā izmanto, un atklāj personu identificējošu informāciju, kas aprakstīts tekstā zemāk.

PRO-DISCS.COM savos serveros nevāc, neglabā finanšu informāciju (piemēram, kredītkaršu datus utt.), kas nepieciešama maksājumu darījumu apstrādei. Kredītkaršu datu apstrādes nolūkos apmeklētāji tiek novirzīti uz maksājumu pakalpojumu sniedzēju Maksekeskus AS.serveriem.

Personu identificējošas informācijas vākšana

Atsevišķi PRO-DISCS.COM vietņu apmeklētāji izvēlas mijiedarboties ar PRO-DISCS.COM veidos, kas prasa PRO-DISCS.COM apkopot personu identificējošu informāciju. Tiem, kas veic darījumus ar PRO-DISCS.COM, tiek lūgts sniegt papildu informāciju, ieskaitot pēc vajadzības personisko un finanšu informāciju, kas nepieciešama šo darījumu apstrādei. Katrā gadījumā PRO-DISCS.COM apkopo šādu informāciju tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams vai piemērots, lai sasniegtu apmeklētāja mijiedarbības ar PRO-DISCS.COM mērķi. PRO-DISCS.COM neatklāj personu identificējošu informāciju, izņemot to, kas aprakstīta zemāk. Apmeklētāji vienmēr var atteikties sniegt personu identificējošu informāciju ar atrunu, ka tas var liegt viņiem iesaistīties noteiktās ar vietni saistītās darbībās.

Apkopotā statistika

PRO-DISCS.COM var apkopot statistiku par savu vietņu apmeklētāju uzvedību. Piemēram, PRO-DISCS.COM var apkopot populārākos vai skatītākos produktus. PRO-DISCS.COM var šo informāciju publiski parādīt vai sniegt citiem. Tomēr PRO-DISCS.COM neatklāj personu identificējošu informāciju, izņemot to, kas aprakstīta zemāk.

Noteiktas personu identificējošas informācijas aizsardzība

PRO-DISCS.COM potenciāli personu identificējošu un personu identificējošu informāciju atklāj tikai tās darbiniekiem, darbuzņēmējiem un saistītajām organizācijām, kurām (i) šī informācija ir jāzina, lai to apstrādātu PRO-DISCS.COM vārdā vai sniegtu pakalpojumus un izpildītu PRO-DISCS.COM veiktos pasūtījumus, un (ii) kuras ir piekritušas to neizpaust citiem. Daži no šiem darbiniekiem, darbuzņēmējiem un saistītajām organizācijām var atrasties ārpus Jūsu mītnes zemes; izmantojot PRO-DISCS.COM vietnes, jūs piekrītat šādas informācijas nodošanai tām. PRO-DISCS.COM nevienam neizīrēs un nepārdos potenciāli personu identificējošu un personu identificējošu informāciju. Izņemot darbiniekus, darbuzņēmējus un saistītās organizācijas, kā aprakstīts iepriekš, PRO-DISCS.COM potenciāli personu identificējošu un personu identificējošu informāciju atklāj tikai kā atbildi uz tiesas pavēsti, tiesas rīkojumu vai citu valdības pieprasījumu, vai kad PRO-DISCS.COM labticīgi paļaujas, ka izpaušana ir pamatoti nepieciešama, lai aizsargātu PRO-DISCS.COM, trešo personu vai sabiedrības īpašumu vai tiesības. Ja esat reģistrēts vietnes PRO-DISCS.COM lietotājs un esat norādījis savu e-pasta adresi, PRO-DISCS.COM laiku pa laikam var nosūtīt jums e-pastu, lai pastāstītu par jaunām funkcijām, produktiem, pakalpojumiem vai vienkārši informētu par notiekošo PRO-DISCS.COM un mūsu produktiem. Mēs galvenokārt izmantojam mūsu sociālo tīklu kanālus un blogu, lai paziņotu šāda veida informāciju, tāpēc sagaidām, ka šāda veida e-pasti būs reti. Ja nosūtāt mums pieprasījumu (piemēram, izmantojot klientu atbalsta e-pastu), mēs rezervējam tiesības šādus vispārējus jautājumus publicēt, lai palīdzētu mums precizēt vai atbildēt uz jūsu pieprasījumu vai palīdzētu mums operatīvāk sniegt atbalstu citus lietotājus ar līdzīgiem jautājumiem. PRO-DISCS.COM veic visus pamatoti nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu pret potenciāli personu identificējošas un personu identificējošas informācijas neatļautu piekļuvi, izmantošanu, pārveidošanu vai iznīcināšanu.

Komentāri

Komentāri un cits mūsu vietnē iesniegtais saturs tiek saglabāti mūsu serveros. Iesniedzot informāciju mūsu vietnei kā atsauksmi, produkta jautājumu vai klienta komentāru, jūs saprotat, ka jūsu iesniegtais saturs nav aizsargāts ar autortiesībām un jūs atļaujat tā parādīšanu PRO-DISCS.COM vietnē bez atlīdzības.

Konfidencialitātes politikas izmaiņas

Lai arī lielākā daļa izmaiņu, visticamāk, būs nelielas, PRO-DISCS.COM laiku pa laikam var mainīt savu Privātuma politiku un pēc PRO-DISCS.COM ieskatiem. PRO-DISCS.COM aicina apmeklētājus reiz pa reizei pārbaudīt, vai šajā lapā nav izmaiņu privātuma politikā. Jūsu turpmākā šīs vietnes izmantošana pēc jebkādām izmaiņām šajā konfidencialitātes politikā nozīmē jūsu piekrišanu šādām izmaiņām.